Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Hoker loft kuchenny barowy “ŻET” dębowy

od 475.00 
Hoker do kuchni w stylu loft z siedziskiem drewnianym i czarną metalową podstawą. Siedzisko drewniane 35x35 cm wykonane z drewna dębowego o grubości 37mm do tego olejowane lub lakierowane bezbarwnie. Czarny metalowy stelaż jaki posiada nasz hoker loft wykonany został z profili stalowych 30x30 mm o grubej ściance 2mm. Dzięki czemu jest bardzo solidny i masywny. Złączenia spawane i oszlifowane dzięki czemu wygląda elegancko i jest bardzo stabilny. Hoker kuchenny dodatkowo posiada wygodną podpórkę pod stopy poprawiającą komfort siedzenia. Hokery loftowe z drewnianym siedziskiem dębowym z metalową stopą idealnie odnajdą się w każdej nowoczesnej kuchni.   Koszt wysyłki: 39 zł / 1 szt, każda kolejna +19 zł. Czas realizacji: do 14 dni.  Jeżeli potrzebne są "od ręki" prosimy o kontakt (zwykle mamy kilka szt na stanie).

Stołek barowy Hoker industrialny do stołu

240.00 
Stołek barowy industrialny loft z siedziskiem z płyty meblowej laminowanej. Kolor siedziska: biały, czarny, beton lub inny (do uzgodnienia). Idealnie współgra z naszymi stolikami barowymi. Odnajdzie się w każdej nowoczesnej kuchni. Przy zakupie z naszym stolikiem z blatem laminowanym, kolor siedziska dopasowujemy do stolika. Czas realizacji: 10-18 dni Koszt wysyłki: 39 zł - 1szt, każda kolejna + 19zł.

Hoker tapicerowany industrialny loft do kuchni

495.00 
Hoker z siedziskiem tapicerowanym wykonany w stylu industrialnym, loftowym. Wymiary siedziska 35x35 cm, wysokość 70 cm. Podstawa metalowa wykonana z profili stalowych 30x30mm malowana na czarny mat. Siedzisko tapicerowane - materiał Alkantara, bardzo miły w dotyku i dający się łatwo czyścić. Kolor tapicerki czarny lub inny do uzgodnienia. Hoker idealnie odnajdzie się w każdej nowoczesnej kuchni. Jest bardzo solidny i wytrzymały.

Stołek barowy hoker tapicerowany czarny

445.00 
Hoker, krzesło barowe tapicerowane czarne. Wymiary siedziska 35x35 cm. Wysokość 70 cm (istnieje możliwość zmiany wysokości). Konstrukcja malowana na czarny mat. Użyte profile: 30x30mm. Siedzisko hokera tapicerowane - ekoskóra pikowana. Kolor tapicerki czarny lub inny do uzgodnienia. Czas realizacji: do 18 dni. Koszt wysyłki: 39 zł / 1szt, każda kolejna 19 zł.

Hoker barowy loft metalowy drewniany dębowy

475.00 
Industrialne krzesło barowe / hoker barowy z siedziskiem drewnianym dębowym i czarną metalową podstawą. Siedzisko o grubości 37mm dąb olejowany bezbarwnie. Wymiary siedziska 35x35 cm. Wysokość 65 cm. Konstrukcja stalowa o profilu 30x30mm, malowana na kolor czarny mat. Bardzo solidna. Wykonujemy także o innych wysokościach na zamówienie. Koszt wysyłki: 39 zł / 1 szt, każda kolejna +19 zł. Czas realizacji: do 15 dni roboczych.

Krzesło barowe Hoker Z siedziskiem drewnianym dąb

425.00 
Hoker metalowy, industrialny "Z" z siedziskiem drewnianym dębowym. Siedzisko wykonane z drewna dębowego, olejowane lub lakierowane. Industrialny hoker ma metalową podstawę, wykonaną z profili stalowych, pomalowaną na czarny mat. Hoker do kuchni to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zajmuje niewiele miejsca w stosunku do tradycyjnych krzeseł i można ukryć go pod stołem lub wyspą kuchenną.   Koszt wysyłki: 39 zł / 1 szt, każda kolejna +19 zł. Czas realizacji: do 15 dni roboczych.

kurier19