fbpx
Vatabi logo ostre

Konsole łazienkowe stojące

Drewniana szafka pod umywalkę nablatową dębowa LOFT

od 995.00 
Drewniana szafka z blatem i obudową z drewna dębowego pod umywalkę nablatową. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych. Łączenia spawane i oszlifowane co daje nam bardzo stabilną i solidną podstawę. Konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie i malowana na kolor czarny mat. Blat z półką oraz fronty są olejowane co zabezpiecza je przed wilgocią oraz wydobywa naturalne piękno drewna dębowego. Istnieje możliwość dokupienia relingu na ręcznik z rurki stalowej na boku lub froncie (prosimy o kontakt).

Szafka pod umywalkę 60 cm z blatem drewnianym i czarną półką

670.00 
Konsola, szafka pod umywalkę nablatową z blatem drewnianym i dodatkową półką czarną wykonana w stylu industrialnym loft. Stelaż metalowy wykonany z profila stalowego, w całości zespawany i oszlifowany. Malowany na kolor czarny mat. Blat drewniany jest olejowany bezbarwnie co zabezpiecza go przed wilgocią oraz podkreśla strukturę drewna. Dodatkowo poprzeczka z przodu na ręcznik. Szafka dzięki dzięki zastosowaniu metalowej konstrukcji wytrzymuje duże obciążenia i doskonale nadaje się pod ciężkie umywalki nablatowe np. z kamienia.  

Czarna szafka pod umywalkę 60 cm z półką

od 590.00 

Czarna Konsola / Szafka pod umywalkę nablatową z grubym blatem w kolorze czarnym i dodatkową półką u dołu.

Stelaż metalowy, spawany z profili stalowych malowany na czarny mat. Wykonana w nowoczesnym stylu industrialnym loft. Pod czarnym blatem umieszczone zostały praktyczne poprzeczki np. na ręczniki. Istnieje możliwość zmiany wysokości dolnej półki.   Czas realizacji:
 • 60x40 do 7 dni.
 • inne wymiary od 10 do 18 dni.
Koszt wysyłki: 49 zł

Szafka pod umywalkę loft z blatem drewnianym i półką

od 720.00 
Konsola / szafka pod umywalkę nablatową z drewnianym blatem i półką wykonana w stylu loft. Konstrukcja wykonana z profilu stalowego. Spawana i szlifowana dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie i jest bardzo solidna. Dodatkowo posiada półkę dolną drewnianą co pozwala dobrze zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem. Pod blatem konsoli znajdują się poprzeczki, których można użyć jako relingi na ręczniki. Ta konsola łazienkowa idealnie sprawdzi się jako szafka pod umywalkę nablatową. Solidna konstrukcja sprawia że montaż bardzo ciężkiej umywalki z kamienia nie stanowi żadnego problemu. Połączenie drewna z metalowym stelażem nada wnętrzu mocnego industrialnego, loftowego charakteru. Konsola dostępna w różnych wymiarach. Prosimy wybrać poniżej aby poznać końcową cenę.

Szafka pod umywalkę z czarnym blatem industrialna

od 530.00 
Czarna szafka pod umywalkę nablatową z blatem wykonanym z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej firmy Swiss Krono w kolorze czarnym na metalowym stelażu. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, w całości spawany i malowany na kolor czarny mat. Szafkę wykonujemy w różnych rozmiarach, dzięki czemu doskonale wpasuje się także do wąskiej łazienki. Dzięki dodatkowej półce można efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem a poprzeczka pod blatem może służyć jako wieszak na ręcznik.   Standardowy czas realizacji: od 5 do 18 dni Wersję 60x40 zwykle mamy "od ręki".  

Konsola łazienkowa pod umywalkę loft 120 cm dąb półka czarna

1,160.00 
Industrialna Szafka łazienkowa / Konsola pod umywalkę nablatową w zabudowie z drewna dębowego i półką dolną czarną. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego 20x20mm . Łączenia spawane i szlifowane co zapewnia długą trwałość i solidność wykonania. Dodatkowa półka pozwalająca optymalnie wykorzystać pozostałą przestrzeń np. na ręczniki lub przybory toaletowe. Szafka idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience wykonanej w stylu industrialnym, loftowym. Dostępna jest także wersja z półką dolną dębową i relingiem na ręcznik ZOBACZ

Konsola pod umywalkę nablatową loft 100 – 120cm dąb

od 1,290.00 
Szafka pod umywalkę nablatową z blatem drewnianym dębowym i relingiem na ręcznik. Podstawa wykonana z profilu stalowego. Łączenia spawane i szlifowane dzięki czemu cała konstrukcja jest jednocześnie bardzo solidna i estetyczna. Cała zabudowa konsoli oraz półka wykonana jest z drewna dębowego. Dodatkowa półka pozwalająca efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem. Drewniana szafka pod umywalkę nablatową idealnie wpisuje się w modne stylizacje loftowe i industrialne. Wykonujemy także wersje z szufladami - ZOBACZ Dostępne rozmiary do wyboru poniżej:

Szafka pod umywalkę loft z szufladą 80cm czarna

1,590.00 
Szafka pod umywalkę z szufladą w zabudowie koloru czarnego i metalowym stelażem. Szuflada posiada wcięcie pod syfon od umywalki. Szerokość i miejsce wcięcia do uzgodnienia według potrzeb. Całość jest bardzo solidna, wszystkie łączenia są spawane i szlifowane. U dołu została umieszczona dodatkowa półka na ręczniki lub przybory toaletowe. Mebel idealny jako szafka pod umywalkę w nowoczesnej łazience wykonany w stylu industrialnym, loftowym. Czas realizacji: do 21 dni. Koszt dostawy: 89 zł (obejmuje zabezpieczenie do transportu oraz ubezpieczenie przesyłki).  

Szafka pod umywalkę otwierana Dąb 60 x 40 cm

1,190.00 
Szafka łazienkowa pod umywalkę nablatową industrialna loft wykonana z drewna dębowego z metalowym stelażem i półką z blachy. Konstrukcja wykonana z profilu stalowego. Łączenia spawane i szlifowane. Całość bardzo solidna i estetycznie wykonana. Dodatkowo posiada półkę wykonaną z blachy stalowej co zwiększa jej funkcjonalność. Blat i cała zabudowa wykonana z drewna dębowego z otwieranymi drzwiczkami.  

Czarna szafka pod umywalkę z szufladami

od 1,890.00 
Konsola pod umywalkę nablatową z dwiema szufladami. Pierwsza szuflada posiada wcięcie pod syfon od umywalki. Szerokość i miejsce wcięcia do uzgodnienia według potrzeb. Szuflady posiadają system cichego domyku. Ze względu na duży ciężar całej szafki wysyłamy tylko na palecie. Możliwość wykonania w dowolnych wymiarach na zamówienie. Czas realizacji: do 21 dni. Koszt dostawy: 229 zł ( wysyłka na palecie pod budynek)  

Drewniana szafka pod umywalkę z szufladami dębowa

od 1,990.00 
Konsola pod umywalkę z szufladami wykonana z drewna dębowego, przystosowana pod umywalkę nablatową. Drewniana obudowa posiada 2 szuflady z funkcją cichego domyku firmy GTV oraz pełnym wysuwem. Każda szuflada ma prowadnice o udźwigu 30 kg. Pod dębowym blatem pomiędzy szufladami znajduje się wolna przestrzeń przeznaczona na montaż syfonu od umywalki. Blat i fronty wykonane są z drewna dębowego. Całość osadzona została na metalowym stelażu wykonanym z profili stalowych 20x20 mm. Dodatkowo na dole szafki umieszczona jest czarna półka z wysokiej jakości płyty laminowanej. Szafka pod umywalkę z szufladami wykonana z drewna dębowego w połączeniu z metalowym stelażem idealnie wpisuje się w modne stylizacje loftowe i industrialne. Konsola produkowana jest na zamówienie - istnieje możliwość wykonania modyfikacji za dopłatą według indywidualnych potrzeb. (Szczegóły w opisie).

Konsola pod umywalkę loft z szufladą i półką z blachy 60 cm dębowa

1,690.00 
Konsola pod umywalkę nablatową z szufladą w zabudowie drewnianej dębowej i półką z blachy stalowej. Szuflada posiada wcięcie pod syfon od umywalki. Umiejscowienie i szerokość wcięcia do uzgodnienia. Całość jest bardzo solidna, wszystkie łączenia są spawane i szlifowane. U dołu została umieszczona dodatkowa półka stalowa na ręczniki lub przybory toaletowe. Mebel idealny jako szafka pod umywalkę w nowoczesnej łazience wykonany w stylu industrialnym, loftowym.  

Otwierana szafka pod umywalkę z blatem dębowa

od 1,120.00 
Szafka otwierana pod umywalkę nablatową z blatem i półką w środku Blat, półka i cała zabudowa wykonana z drewna dębowego z otwieranymi drzwiczkami. Czas realizacji: 10-18 dni. Koszt dostawy: 69 zł.  

Szafka pod umywalkę z 2 szufladami i półką drewniana dębowa

od 2,390.00 
Szafka łazienkowa pod umywalkę nablatową z dwiema szufladami i półką. Wykonana z drewna dębowego i zabezpieczona poprzez olejowanie bezbarwnie. Konstrukcja stalowa w całości spawana i malowana na czarny mat. Reling na ręcznik z rurki stalowej, standardowo po prawej stronie. Możliwość zmiany na lewą stronę lub wykonanie bez relingu ( prosimy wpisać w uwagach do zamówienia ). Szuflady posiadają system cichego domyku tzw. autodomykacz. Wykonujemy pod dowolny wymiar, standardowe wymiary dostępne poniżej.

Szafka pod umywalkę z szufladą loft 60 x 40 cm czarna

1,490.00 
Szafka, Konsola pod umywalkę nablatową z szufladą w zabudowie koloru czarnego i metalowym stelażem. Szuflada posiada wcięcie pod syfon od umywalki. Umiejscowienie i szerokość wcięcia do uzgodnienia. Całość jest bardzo solidna, wszystkie łączenia są spawane i szlifowane. U dołu została umieszczona dodatkowa półka na ręczniki lub przybory toaletowe. Mebel idealny jako szafka pod umywalkę nablatową z szufladą do łazienki nowoczesnej jak i tradycyjnej. Metalowy stelaż nada łazience industrialnego, loftowego charakteru. Czas realizacji: do 21 dni. Koszt dostawy: 89 zł (obejmuje zabezpieczenie do transportu oraz ubezpieczenie przesyłki).

Szafka pod umywalkę z szufladą loft 60 x 40 cm drewno dąb

1,680.00 
Szafka, Konsola pod umywalkę nablatową z szufladą w zabudowie drewnianej dębowej i metalowym stelażem. Szuflada posiada wcięcie pod syfon od umywalki. Umiejscowienie i szerokość wcięcia do uzgodnienia. Całość jest bardzo solidna, wszystkie łączenia są spawane i szlifowane. U dołu została umieszczona dodatkowa półka na ręczniki lub przybory toaletowe. Mebel idealny jako szafka pod umywalkę w nowoczesnej łazience wykonany w stylu industrialnym, loftowym.  

Drewniana szafka z szufladą pod umywalkę nablatową

od 1,790.00 
Szafka pod umywalkę nablatową z szufladą industrialna, loftowa. Blat, korpus i front szuflady wykonany z prawdziwego drewna, olejowane bezbarwnie Szuflada na prowadnicach z system samodomykającym się tzw. cichy domyk. Reling spawany z rurki stalowej. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych, spawany, oszlifowany oraz malowany na kolor czarny mat. Czas realizacji: 14-21 dni. Koszt dostawy: 229 zł (wysyłka na palecie z ubezpieczeniem).

Konsola pod umywalkę nablatową z szufladą loft Buk

1,490.00 
Industrialna konsola loft pod umywalkę nablatową z szufladą wykonana z drewna bukowego i z metalowym stelażem. Szuflada posiada wcięcie pod syfon (miejsce wcięcia do uzgodnienia) oraz system samo domykający o udźwigu do 30kg. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych, spawany, oszlifowany oraz malowany na kolor czarny mat.  

Metalowa konsola pod umywalkę 60 x 40 cm cała stalowa

790.00 
Metalowa szafka pod umywalkę nablatową wykonana w całości ze stali. Idealna do łazienki inspirowanej industrialnym stylem loft. Blat i półka dolna z blachy stalowej malowanej proszkowo na czarny mat. Konstrukcja spawana i oszlifowana, z grubych profili stalowych 20x20. Bardzo solidna Istnieje możliwość wykonania w innych wymiarach. Zdjęcia przedstawiają wersję o głębokości 30cm.

Konsola pod umywalkę nablatową 60 x 30 cm Blat i półka stal

740.00 
Industrialna konsola loft pod umywalke nablatową wykonana w całości z metalu. Blat i półka dolna z blachy stalowej malowanej proszkowo na czarny mat. Konstrukcja spawana i oszlifowana, z profili stalowych 20x20. Bardzo solidna Istnieje możliwość wykonania w innych wymiarach.

Konsola pod umywalkę 100 x 40 cm z półką buk

860.00 
Konsola pod umywalkę nablatową metalowa z blatem i półką dolną drewnianą bukową. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego. Łączenia spawane i oszlifowane co daję estetyczną i bardzo solidną konstrukcje. Blat wykonany z drewna bukowego typu klepka olejowany. Dodatkowa półka pozwala efektywnie wykorzystać wolną przestrzeń pod konsolą. Mebel może służyć też jako zwykła szafka łazienkowa lub np stolik przyścienny do salonu lub przedpokoju. Wykonana w nowoczesnym i modnym stylu industrialnym, loftowym.
 • Wymiary: wysokość 75cm, szerokość 100cm, głębokość 40cm.
 • Konstrukcja malowana na czarny mat. Bardzo solidna.
 • Blat i półka dolna o grubości 20mm z drewna bukowego olejowane.

Wąska szafka pod umywalkę loft blat drewniany z czarną półką

od 640.00 
Szafka pod umywalkę nablatową industrialna loft z drewnianym blatem i czarną półką. Głębokość od 30cm - idealna do małych łazienek. Szafka posiada dodatkową poprzeczkę z przodu na ręcznik i praktyczną półkę na dole. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego. Łączenia spawane i estetycznie oszlifowane co nadaje jej estetycznego wyglądu a także jest bardzo trwałe. Czas realizacji: do 14 dni zależnie od rozmiaru.  Niektóre wymiary mogą być dostępne "od ręki" Koszt dostawy:  49 zł

Konsola na dwie umywalki 140 x 45 cm grafit

1,290.00 

Konsola na dwie umywalki nablatowe z podwójną półką dolną z czarnego szkła i blatem w kolorze grafit.

Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego 20x20mm, łączenia spawane i szlifowane. Cała konstrukcja jest dzięki temu bardzo stabilna i wytrzymała. Do tego malowana na kolor czarny mat.
 • Wymiary: szerokość 140cm, głębokość 45cm, wysokość 75cm.
 • Konstrukcja stalowa malowana na czarny mat, profil 20x20.
 • Blat i front - laminat grafitowy.
 • Półka dolna - 2 x czarne szkło.
Wysyłamy w całości na palecie.

Konsola pod umywalkę 70cm x 50cm gruby blat drewniany

840.00 
Konsola pod umywalkę nablatową industrialna loft z grubym blatem drewnianym bukowym i dodatkową półką czarną. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany i szlifowany. Malowany na kolor czarny mat. Dookoła funkcjonalne poprzeczki np na ręczniki  

Szafka pod umywalkę nablatową 80cm z drewnianym blatem i półką

740.00 
Konsola pod umywalkę nablatową z drewnianym blatem i dodatkową półką czarną. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany i szlifowany. Malowany na kolor czarny mat. Dodatkowo poprzeczka z przodu na ręcznik. Zdjęcie poglądowe przedstawia wersje 60cm, w rzeczywistości jest szersza. Szafka pod umywalkę nablatową 80cm idealnie odnajdzie się w każdej nowoczesnej łazience.  

Konsola pod umywalkę z półką biała 60 x 40 cm

670.00 
Konsola szafka pod umywalkę Industrialna z blatem i metalowym stelażem w kolorze białym. Dodatkowa półka dolna może być umieszczona na dowolnej wysokości według potrzeb.
 • Wymiary: wysokość 75cm, szerokość 60cm, głębokość 40cm.
 • Blat i półka dolna Laminat biały Alaska.
 • Konstrukcja malowana proszkowo na biało. Bardzo solidna.

Czarna konsola pod umywalkę 80cm loft

690.00 
Konsola pod umywalkę nablatową industrialna z blatem wykonanym z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej w kolorze czarny groszek oraz metalowym stelażem. W połowie wysokości została umieszczona dodatkowa półka na akcesoria łazienkowe a u góry praktyczna poprzeczka na ręcznik. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany, szlifowany oraz zabezpieczony antykorozyjnie. Cała konstrukcja malowana na kolor czarny mat. Konsola sprawdzi się idealnie jako szafka pod umywalkę industrialna w każdej nowoczesnej łazience. Dzięki dodatkowej półce można efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem. Czarna konsola pod umywalke nie wymaga składania ani skręcania, dostarczana jest w całości.

Konsola pod umywalkę 80 x 40 cm biała

720.00 

Konsola pod umywalkę industrialna z blatem i półką dolną w kolorze białym Alaska.

Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany, szlifowany oraz zabezpieczony antykorozyjnie. Cała konstrukcja malowana proszkowo na kolor biały. Nadaje jej to niepowtarzalnego wyglądu a także dużo większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mebel sprawdzi się jako szafka pod umywalkę jak i zwykła szafka łazienkowa. Dzięki dodatkowej półce można efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem.
 • Wymiary: wysokość 75cm, szerokość 80cm, głębokość 40cm.
 • Konstrukcja malowana proszkowo na biało, profil 15x15. Bardzo solidna.
 • Blat i półka dolna laminat biały

Konsola pod umywalkę 80cm x 30 cm czarna loft

od 630.00 
Konsola pod umywalkę nablatową industrialna z blatem wykonanym z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej w kolorze czarny groszek oraz metalowym stelażem. W połowie wysokości została umieszczona dodatkowa półka na akcesoria łazienkowe a u góry praktyczna poprzeczka na ręcznik. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany, szlifowany oraz zabezpieczony antykorozyjnie. Cała konstrukcja malowana na kolor czarny mat. Mebel sprawdzi się jako szafka pod umywalkę jak i zwykła industrialna szafka łazienkowa. Dzięki dodatkowej półce można efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem. Nie wymaga składania ani skręcania, dostarczana jest w całości.

Konsola pod umywalkę 90cm biały blat czarna półka

830.00 
Konsola pod umywalkę nablatową industrialna z blatem wykonanym z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej w kolorze białym Alaska oraz metalowym stelażem. Możliwość zmiany na czarny blat. Dodatkowo dookoła znajdują się poprzeczki na ręczniki oraz na dole dodatkowa półka czarna. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany, szlifowany oraz zabezpieczony antykorozyjnie. Cała konstrukcja malowana na kolor czarny mat. Mebel sprawdzi się jako szafka pod umywalkę jak i zwykła industrialna szafka łazienkowa. Dzięki dodatkowej półce można efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń pod spodem. Nie wymaga składania ani skręcania, dostarczana jest w całości.

Drewniana szafka pod dwie umywalki 120cm z szufladami dębowa

2,490.00 
Konsola - Szafka łazienkowa stojąca pod dwie umywalki nablatowe wykonana z drewna dębowego w stylu LOFT. Szafka posiada dwie szuflady z wycięciami pod syfon oraz z funkcją cichego domyku firmy GTV. Prowadnice o udźwigu 30 kg. Blat i fronty drewniane, dębowe wkomponowane w metalowy stelaż. Dodatkowa drewniana półka na dole konsoli - dębowa. Industrialny styl w jaki wpisuje się nasza konsola to połączenie surowego drewna dębowego z czarnym matem metalowej konstrukcji. Konsola robimy na zamówienie - istnieje możliwość wykonania modyfikacji za dopłatą według indywidualnych potrzeb. (Szczegóły w opisie).  

Konsola pod umywalkę 120 x 40 cm Buk

920.00 
Metalowa konsola pod umywalkę nablatową z blatem drewnianym bukowym oraz dodatkową półką u dołu. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego 20x20 mm. Łączenia spawane i dokładnie oszlifowane. Konstrukcja bardzo solidna i wytrzymała, malowana na kolor czarny mat. Dodatkowa półka u dołu pozwoli efektywnie zagospodarować wolną przestrzeń np na ręczniki lub inne przybory toaletowe. Konsola sprawdzi się idealnie jako szafka pod umywalkę  jednak na tym jej możliwości sie nie kończą. Jest na tyle uniwersalna że można ją użyć jako stolik przyścienny czy toaletka. Bedzię pasować zarówno do salonu jak i przedpokoju.    
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.