Konsole i Toaletki

  • Konsola

Jest to rodzaj mebli, który odnajdą się w niemal każdym wystroju wnętrza pełniąc rolę zarówno dekoracyjną jak i praktyczną. Te małe toaletki mogą służyć za dekorację zarówno w przedpokoju, salonie, jak i sypialni.

  • Konsola na wymiar

Wszystkie konsole i toaletki dostępne w naszym sklepie internetowym możemy wykonać pod konkretny wymiar tak aby idealnie wpasowały się w dostępną przestrzeń. Mała konsola lub wąski stolik przyścienny to doskonały mebel do przedpokojuzajmie niewiele miejsca i doda aranżacji wyjątkowego charakteru. Do tego zmieści wszystkie Twoje najpotrzebniejsze drobiazgi, które od teraz będą zawsze pod ręką.

  • Nowoczesna konsola do przedpokoju

W naszym sklepie vatabi.info znajdziesz konsole dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty można dowolnie personalizować zarówno pod względem rozmiaru jak i kolorystyki oraz rodzaju blatów. Poszukujesz czarnej konsoli z półką lub z drewnianym blatem na metalowych nogach? A może bardziej odpowiedni dla Ciebie będzie mały nowoczesny stolik przyścienny do przedpokoju?

Zachęcamy do kontaktu – opowiedz nam swoją wizję idealnej konsoli lub toaletki a my zajmiemy się resztą. Nowoczesna konsola to taka, która będzie odpowiadać w 100% Twoim potrzebom i wymaganiom. Z nami możesz ją mieć na wyciągnięcie ręki.