fbpx
Vatabi logo ostre

Konsole i Toaletki

Industrialna konsola z szufladami

od 1,250.00 
Konsola z dwiema szufladami na metalowym stelażu, opcjonalnie z dodatkową półką umieszczoną w połowie metalowej konstrukcji. Podstawa konsoli z szufladami może być zamknięta lub otwarta (jak na ostatnim zdjęciu). Idealna konsola do przedpokoju lub salonu. Nie wymaga składania/skręcania, wysyłamy w całości gotową do postawienia. Przystosowanie do listwy przypodłogowej: konstrukcja będzie płytsza o 2 cm a góra z szufladami będzie wystawała z tyłu. (widoczne na ostatnim zdjęciu). Na zamówienie wykonujemy na wymiar - KLIKNIJ po wycenę. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie). Czas realizacji: do 21 dni, zwykle 10-14 dni.  

Konsola z szufladami czarna z półką

od 1,250.00 
Czarna konsola z trzema szufladami i dodatkową półką na metalowym stelażu. Obudowa i fronty z czarnej płyty laminowanej z możliwością zmiany koloru do wyboru poniżej. Podstawa konsoli z szufladami może być zamknięta lub otwarta (jak na ostatnim zdjęciu). Przystosowanie do listwy przypodłogowej: konstrukcja będzie płytsza o 2 cm a góra z szufladami będzie wystawała z tyłu. Na zamówienie wykonujemy w dowolnych wymiarach i kolorach. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie). Czas realizacji: do 18 dni, zwykle 7-14 dni. Montaż: Produkt nie wymaga montażu, wysyłamy w całości gotowy do postawienia.

Wąska konsola z szufladami i półką drewniana

od 1,290.00 
Konsola z szufladami i półką do przedpokoju na metalowym stelażu, wykonana w stylu industrialnym LOFT. Obudowa z frontami oraz półka drewniana lakierowana bezbarwnie. Przy szerokości 60-80cm wykonujemy z 2 szufladami. Podstawa konsoli z szufladami może być zamknięta lub otwarta (jak na ostatnim zdjęciu). Przystosowanie do listwy przypodłogowej: konstrukcja będzie płytsza o 2 cm a góra z szufladami będzie wystawała z tyłu.. Na zamówienie istnieje możliwość zmiany wymiarów, barwienie/bejcowanie drewna lub użycia innych materiałów i kolorów (np. czarna/biała płyta laminowana). Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie) Czas realizacji: do 18 dni, zwykle 7-14 dni

Toaletka z szufladą czarna industrialna

od 990.00 
Czarna konsola z szufladą w stylu industrialnym. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów sprawdzi się idealnie jako czarna toaletka lub biurko. Stabilna i solidna metalowa konstrukcja zapewni jej długą wytrzymałość. Czas realizacji: do 21 dni (zwykle jest szybciej). Koszt dostawy: 49 zł.

Biała konsola z szufladami toaletka

od 1,190.00 
Biała konsola/toaletka do przedpokoju lub salonu. Obudowa i fronty z wysokiej jakości płyty laminowanej firmy Swiss Krono - kolor Biały Alaska ( śnieżnobiały - satyna ). Biały stelaż metalowy, w całości spawany. Na zamówienie wykonujemy w dowolnych wymiarach i kolorach. Nie wymaga składania ani skręcania, wysyłamy w całości. Na zdjęciach wersja 90 cm x 30 cm x 80 cm.   Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie). Czas realizacji: do 21 dni, zwykle 10-14 dni.  

Czarna konsola industrialna loftowa toaletka

od 340.00 
Stolik przyścienny, konsola industrialna. Metalowa konstrukcja z czarnym blatem z wysokiej jakości płyty laminowanej firmy "Swiss Krono" Styl industrialny, loftowy. Konsola idealnie odnajdzie się w wąskich przestrzeniach np. w przedpokoju lub korytarzu. Oferujemy także w wersji z dodatkową półką umieszczoną w połowie wysokości lub 30cm od górnego blatu. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie) Czas realizacji: 10 - 18 dni. Dostępne wymiary do wyboru poniżej:

Czarna konsola do przedpokoju z półką na wymiar

od 440.00 
Konsola industrialna z czarnym blatem i półką na metalowych nogach. Stelaż z profili stalowych,  w całości zespawany i malowany na kolor czarny mat. Konsola nie wymaga składania ani skręcania, dostarczamy w całości gotową do postawienia. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów czarna konsola idealnie wpasuje się w Twój przedpokój. Prosimy wybrać odpowiednią szerokość, głębokość i wysokość poniżej aby poznać końcową cenę. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie). Czas realizacji: 10-18 dni.

Konsola industrialna biała dwie półki 90 x 30 x 80cm

460.00 
Biała konsola do przedpokoju lub do salonu z dwoma półkami i białym metalowym stelażem. Konstrukcja stalowa bardzo solidna, zapewnia długą trwałość i bardzo dobrą stabilność całej konsoli.  

Konsola loft z białym blatem i metalowym stelażem 90x30x80cm

345.00 
Industrialna konsola w stylu loft z białym blatem i metalowym stelażem. Możliwość zmiany blatu na czarny. Konstrukcja stalowa spawana, bardzo solidna, zapewnia długą trwałość i bardzo dobrą stabilność całej konsoli. Możliwość dostosowania wymiarów pod indywidualne wymagania klienta.  

Biała konsola do przedpokoju z półką i czarnym stelażem

od 420.00 
Biało czarna wąska konsola  do przedpokoju, korytarza-  białe półki i czarny metalowy stelaż z krzyżem w środku. Półki z płyty laminowanej o grubości 1,8cm w kolorze śnieżnobiałym "Biały Alaska" firmy Swiss Krono. Płyta ta jest łatwa w czyszczeniu i odporna na przebarwienia oraz posiada właściwości antybakteryjne. Metalowy stelaż konsoli wykonany jest z profili stalowych 15x15mm i jest w całości zespawany. Dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała. Stelaż malowany na kolor czarny mat. Konsola dostarczana jest w całości, nie wymaga składania ani skręcania. W cenie możliwość wykonania w innej wersji (prosimy wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia):

z podstawą zamkniętą w prostokąt (dodatkowy przedni dolny profil).

bez poprzeczki nad półką.

zmiana blatów na czarne (lub inny kolor/wzór po wcześniejszym uzgodnieniu).

Konsola loft 20cm x 92cm wys. x 60cm szer. blat drewniany

370.00 
Konsola loft stolik przyścienny z grubym drewnianym blatem i czarnym metalowym stelażem. Stelaż wykonany z profili stalowych, spawany, szlifowany i malowany na kolor czarny mat. Stolik bardzo solidny i wytrzymały. Głębokość tylko 20cm.

Konsola stolik przyścienny industrialny loft 60cm Dąb Fornir

495.00 
Konsola industrialna LOFT z dwiema półkami dąb naturalny Fornir szerokosłoisty. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych, spawany, malowany na kolor czarny mat. Blaty olejowane bezbarwnie. Mebel idealnie odnajdzie się jako konsola w każdym przedpokoju dzięki możliwości dostosowania głębokości i wysokości. Konsola jest zespawana w całości, nie wymaga skręcania ani składania - wysyłamy gotową do postawienia. Wybierz poniżej głębokość i wysokość (na zdjęciu 60x30 i 80 cm wysokości):  

Konsola z półką 80cm Dąb naturalny Fornir

od 540.00 
Konsola industrialna LOFT do przedpokoju z z blatem i dodatkową półką Dąb naturalny Fornir szerokosłoisty. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych, spawany i malowany na kolor czarny mat. Blat i półka olejowana bezbarwnie. Nowoczesna konsola do przedpokoju - gotowa do postawienia bez żadnego skręcania czy składania. Szerokość konsoli to 80cm. Głębokość i wysokość do wyboru poniżej:  

Konsola do przedpokoju czarna loft 90cm z półką

440.00 
Konsola do przedpokoju industrialna LOFT z czarnym blatem i półką. Stelaż metalowy wykonany z profilu stalowego, spawany, oszlifowany i malowany na kolor czarny mat. Półki wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej w kolorze czarnym. Półka dolna umieszczona w połowie wysokości konsoli. Możliwość wykonania na dwóch nogach bez dolnych poprzeczek lub bez przedniej. Idealna czarna konsola do przedpokoju np. pod lustro, która pomieści wszystkie twoje najpotrzebniejsze drobiazgi. Konsola wykonana ręcznie w stylu industrialnym, loftowym. Dostępna także w innych wymiarach i z innymi kolorami blatu. Kliknij Tutaj aby wybrać szerokość, głębokość i wysokość.        

Konsola do przedpokoju na wymiar z drewnianym blatem

od 405.00 
Konsola do przedpokoju z drewnianym blatem. Blat konsoli wykonany w całości z drewna i zabezpieczony lakiero-woskiem. Podstawa zamknięta lub otwarta. Mebel nie wymaga składania ani skręcania, wysyłamy w całości. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu i ubezpieczenie przesyłki). Czas realizacji:  7-14 dni. Możliwe wymiary do wyboru poniżej:  

Konsola loftowa 100cm x 30 cm wysokość 90cm

469.00 
Konsola loftowa, industrialna w kolorze czarnym z dwiema półkami. Stelaż metalowy z profili stalowych, łączenia spawane i szlifowane. Malowany na kolor czarny mat. Blaty koloru czarnego wykonane z płyty meblowej laminowanej. Konstrukcja jest spawana w całości a całą konsole dostarczamy również w całości.  

Konsola wąska 20 cm loft z drewnianym blatem

420.00 
Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych o przekroju 15x15mm i dodatkowym krzyżem w środku z pręta stalowego okrągłego. Konstrukcja zespawana jest w całości i malowana na kolor czarny mat. Blat o grubości 2cm w całości drewniany zabezpieczony lakiero-woskiem w macie. Mebel doskonale nadaje się jako wąski stolik do przedpokoju. Idealnie wpisuje się także w pomieszczeniach wykonanych w stylu industrialnym, loftowym. konsola toaletka z drewnianym blatem   KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ INNE WYMIARY.     Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu i ubezpieczenie przesyłki). Czas realizacji:  7-14 dni.

Mała konsola z szufladą i półką czarna

od 1,120.00 
Czarna konsola z szufladą i dodatkową półką (lub bez) na metalowym stelażu. Obudowa i fronty z czarnej płyty laminowanej z możliwością zmiany koloru do wyboru poniżej. Podstawa konsoli zamknięta w prostokąt lub otwarta (brak przedniej poprzeczki na dole konstrukcji). Stelaż w całości spawany i malowany na czarny mat. Kliknij i sprawdź dostępną kolorystykę blatów.  Na zamówienie wykonujemy w dowolnych wymiarach i kolorach. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie konsoli do transportu oraz ubezpieczenie) Czas realizacji: do 21 dni, zwykle 10-14 dni. Montaż: Produkt nie wymaga montażu, wysyłamy w całości gotowy do postawienia.

Nowoczesna konsola do przedpokoju dąb pradawny

od 380.00 
Konsola do przedpokoju, industrialna z metalowym stelażem i krzyżem w środku. Konstrukcja z profili stalowych, zespawana jest w całości i malowana na kolor czarny mat. Nowoczesna konsola nada się jako mebel do przedpokoju lub do salonu. Dzięki możliwości dostosowania wymiarów konsoli, można efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie). Wysyłamy w całości gotową do postawienia. Prosimy wybrać poniżej szerokość, głębokość i wysokość aby poznać końcową cenę.

Wąska czarna konsola do przedpokoju z półką 100 cm x 20 cm

460.00 
Konsola cała czarna z dodatkową półką w połowie wysokości. Stelaż metalowy z profili stalowych, łączenia spawane i szlifowane. Malowany na kolor czarny mat. Konstrukcja jest spawana w całości a całą konsole dostarczamy również w całości. Czarne konsole wykonujemy w różnych rozmiarach (także pod konkretny wymiar) oraz z innymi wzorami blatów. Idealna konsola do wąskiego przedpokoju lub korytarza.  

Wąska konsola loft 90 cm x 20 cm czarna z półką

430.00 
Konsola industrialna LOFT do przedpokoju z 2 półkami w kolorze czarnym. Stelaż metalowy o wysokości 80cm wykonany z profilu stalowego, spawany, oszlifowany i malowany na kolor czarny mat. Półki wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej o wymiarze: szerokość 90cm i głębokość 20cm. (Zobacz inne wymiary) Półka dolna umieszczona w połowie wysokości konsoli. Mebel jest wielofunkcyjny. Może służyć jako stolik przyścienny do przedpokoju, toaletka industrialna lub konsola do salonu. Konsola wykonana ręcznie w stylu industrialnym, loftowym.

Konsola przyścienna 20cm toaletka dąb fornir z metalową półką

530.00 
Konsola toaletka wąska z blatem drewnianym Dąb naturalny Fornir i metalową półką na metalowych nogach. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych w całości spawany, malowany na czarny mat. Bardzo solidny. Wykonana w stylu industrialnym LOFT. Dzięki wysoko umieszczonej półce doskonale sprawdzi się jako mała toaletka, wystarczy nad nią zawiesić lutro i kącik urody gotowy.

Konsola z drewnianym blatem toaletka industrialna

od 390.00 
Konsola z drewnianym blatem i metalowym stelażem. Podstawa toaletki wykonana została z profili stalowych 15x15, w całości spawana. Wykonujemy także w innych rozmiarach i z różnymi rodzajami i kolorami blatów. Konsola ma stelaż zespawany w całości, nie wymaga składania czy skręcania dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo solidna i stabilna. Konsolę w stylu industrialnym Loft dostarczamy w całości z przykręconym blatem gotową do postawienia. Czas realizacji: d0 18 dni. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie).

Konsola loft industrialna 95cm z obudową dębową

990.00 
Konsola industrialna loft do przedokoju lub salonu z półką i obudową drewnianą dębową 15cm oraz dodatkową półką czarną wykonaną z blachy stalowej. Stelaż metalowy spawany z profili stalowych, dokładnie oszlifowany i malowany na kolor czarny mat. Bardzo solidny i wytrzymały. Konsole możemy też wykonać pod indywidualne wymiary. .

Konsola czarna industrialna na wymiar

od 350.00 
Konsola z czarnym blatem z płyty laminowanej i metalowym stelażem.

Konstrukcja wykonana z profili stalowych, spawana, oszlifowana i malowana na kolor czarny mat. Bardzo solidna i stabilna.

Idealna minimalistyczna konsola na przedpokój wykonana w stylu industrialnym Loft. Wybierz swój optymalny rozmiar poniżej:

Stolik do przedpokoju industrialny czarny

od 340.00 
Stolik do przedpokoju, konsolka industrialna z blatem w kolorze czarnym (lub wenge) na metalowych nogach. Konstrukcja stalowa, w całości spawana, malowana na kolor czarny mat. Wykonana w stylu industrialnym, loftowym. Czas realizacji: d0 18 dni. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie). Wysyłamy w całości gotową do postawienia. Dostępne wymiary i kolory blatów do wyboru poniżej:

Stolik przyścienny do przedpokoju konsolka loft dąb craft

od 375.00 
Konsola, stolik przyścienny z blatem z wysokiej jakości płyty laminowanej "dąb craft" i metalowym stelażem. Wykonany w stylu industrialnym LOFT. Po zawieszeniu nad nim lustra może też służyć jako toaletka. Stolik loft ma konstrukcję stalową z profilu 20x20 mm, spawaną i malowaną na kolor czarny mat. Dzięki podstawie w całości spawanej jest bardzo solidny i wytrzymały. Czas realizacji: d0 18 dni. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie). Wysyłamy w całości gotową do postawienia. Dostępne wymiary i kolory blatów do wyboru poniżej:

Drewniana konsola z półką na metalowych nogach

740.00 
Konsola z drewnianym blatem i półką wykonana w stylu industrialnym, loftowym. Stelaż metalowy wykonani z profili stalowych, spawany, malowany na kolor czarny mat. Bardzo solidna i stabilna konstrukcja.

Konsola LOFT 130cm Dąb dwie półki

1,090.00 
Konsola przyścienna LOFT z 2 półkami drewnianymi dębowymi i metalowym stelażem 130x30x70 cm. Solidna i stabilna konstrukcja wykonana z grubego profilu stalowego i malowana na kolor czarny mat. Konsola dębowa idealna do przedpokoju, salonu lub biblioteczki.
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.