fbpx
Vatabi logo ostre

Stoliki pod laptopa i pomocniki

Stolik do kanapy łóżka pod laptopa pomocnik Laptus XL

440.00 
Stolik pomocniczy do kanapy, łóżka pod laptop Laptus XL Blat o zwiększonych wymiarach ( 70x40cm) zapewnia jeszcze większą przestrzeń do pracy a także może służyć jako stolik śniadaniowy do łóżka. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej posiada zwiększoną odporność na ścieranie i przebarwienia. Do tego jest łatwy do utrzymania w czystości. Oferujemy możliwość wybrania wzoru laminatu. Stelaż wykonany jest z grubych profili stalowych, spawany i dokładnie oszlifowany. Dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i stabilny. Dzięki swojej oryginalnej konstrukcji można go łatwo wsunąć pod kanapę lub łóżko co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Stolik pod laptopa pomocnik na jednej nodze Arko

335.00 
Stolik do laptopa, pomocnik wsuwany do kanapy lub sofy ze stelażem na jednej nodze. Podstawa metalowa wykonana z profili stalowych, w całości spawana i malowana na kolor czarny mat. Dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. Grubość stopy to tylko 20mm. Blat czarny z płyty laminowanej jest odporny na zarysowania i przebarwienia a także łatwy w czyszczeniu. Stolik pomocnik sprawdzi się idealnie jako stolik do pracy z laptopem a także jako stolik śniadaniowy lub stolik nocny do łóżka

Stolik pomocniczy industrialny do kanapy kawy 55×30 wysokość 65cm

290.00 
Industrialny stolik pomocniczy do kanapy, laptopa, kawy z blatem laminowanym i metalowym stelażem. Stelaż wykonany z profilów stalowych, zespawanych, oszlifowanych malowany na kolor czarny mat. Bardzo solidny i wytrzymały. Blat wykonany z płyty meblowej laminowanej. Odporny na zabrudzenia i łatwy w utrzymaniu czystości. Stolik nie wymaga skręcania ani składania. Jest zespawany i dostarczany w całości. Tylko taka konstrukcja zapewnia dużą stabilność i wytrzymałość w przeciwieństwie do tanich wersji u konkurencji.

Stolik pomocniczy pod laptop nocny wsuwany “Longer”

390.00 
Stolik pod laptop, pomocnik o konstrukcji umożliwiającej łatwe wsuwanie pod łóżko, kanapę lub sofę. Stelaż metalowy wykonany z profili stalowych o ściance 2mm, spawany, oszlifowany i malowany na kolor czarny mat. Dzięki swojej konstrukcji przenosi duże obciążenia i wytrzyma długie lata. Blat wykonany z płyty meblowej laminowanej, odpornej na przebarwienia i dający się łatwo czyścic. Może służyć jako stolik pod laptopa, kawowy czy stolik śniadaniowy.

Stolik do kanapy na kółkach regulowany ARKO Big dębowy

od 580.00 
Stolik na kółkach do kanapy, sofy lub pod laptopa. Stelaż wykonany jest z grubych profili stalowych i w całości spawany. Kółka meblowe o dużej wytrzymałości z hamulcem umożliwiają zablokowanie w jednej pozycji. Opcjonalnie wysokość stolika może być regulowana w zakresie 57-75cm co umożliwia dostosowanie go do każdej kanapy, sofy czy łóżka. Blat wykonujemy z prawdziwego drewna dębowego, olejowanego bezbarwnie w macie. Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie). Czas realizacji: 10-18 dni. Wymiary stolika oraz wysokość lub regulacja wysokości do wyboru poniżej.

Stolik pod laptopa wsuwany Laptus Big dębowy

od 545.00 
Stolik pod laptopa Laptus BIG z blatem drewnianym dębowym i metalową podstawą. Stelaż wykonany jest z profili stalowych o grubej ściance. Łączenia są spawane i elegancko oszlifowane. Cała konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała malowana na kolor czarny mat. Stolik na kółkach z dębowym blatem   ⬅ZOBACZ TEŻ WERSJĘ NA KÓŁKACH I Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI     Koszt dostawy: 49 zł (obejmuje zabezpieczenie przesyłki do transportu oraz ubezpieczenie).

Stolik na laptopa “NERKOS” Dąb

530.00 
Pomocnik do kanapy lub łóżka Nerkos z blatem drewnianym dębowym 35x70 oraz metalową, spawaną podstawą. Idealnie sprawdzi się jako stolik pod laptopa a także jako zwykły stolik kawowy. Można go wsunąć bez problemu pod kanapę lub łóżko co zwiększa komfort użytkowania.

Stolik pomocnik pod laptopa Nerkos z drewnianym blatem

450.00 
Stolik pomocniczy z metalową podstawą na jednej nodze i drewnianym blatem. Konstrukcja zespawana jest w całości. Stopa o grubości 2cm wykonana z profilu stalowego 30x20. Blat pomocnika wykonany jest z prawdziwego drewna bukowego olejowanego bezbarwnie a konstrukcja na jednej nodze umożliwia łatwe wsuwanie stolika pod sofę lub łóżko. Wykonujemy wersje stolika z nogą po prawej (standardowo) lub lewej stronie do wyboru.

Industrialny stolik pod laptopa Compek XL Buk

540.00 
Stolik na laptopa lub śniadaniowy do sofy, kanapy, łóżka Wykonany w stylu industrialnym loftowym z drewnianym blatem bukowym i metalowym, spawanym stelażem.

Stolik pod laptopa na kółkach regulowany ARKO XL

480.00 
Stolik pod laptopa, śniadaniowy, kawowy na kółkach wsuwany pod kanapę lub sofę. Stolik posiada regulację wysokości a więc można go łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Duży blat zapewni dużo miejsca do pracy spokojnie mieszcząc laptopa z akcesoriami. Podstawa wykonana z solidnych profili stalowych, spawanych i oszlifowanych co zapewnia mu dużą stabilność a także długą trwałość. Stolik jest bardzo wygodny, pozwala wygodnie korzystać z laptopa siedząc na sofie lub leżąc w łóżku. Może też pełnić rolę mebla nocnego przy łóżku.

Stolik pod laptopa Pomocnik “ERGO” czarne szkło

450.00 
Stolik pod laptopa, wsuwany pomocnik do kanapy lub sofy "ERGO" z blatem z czarnego szkła. Konstrukcja wykonana z profilu stalowego, malowana na czarny mat. Bardzo solidna. Stolik jest wytrzymały i solidny. Jest to nasza odpowiedź na chińskie stoliczki z cienkich rurek i mało stabilnej konstrukcji. Jest wykonany z profili o ściankach 2mm. Można na nim śmiało jeść i pracować. Bardzo poręczny. Polecamy

Stolik pod laptopa pomocnik “Ergo” Dąb pradawny

295.00 
Stolik pomocniczy do kanapy lub sofy z blatem w kolorze Dąb pradawny  i metalowej konstrukcji, spawanej. Może służyć jako stolik pod laptopa, stolik kawowy lub śniadaniowy.

Stolik pomocnik podpora industrialny czarny

390.00 
Stolik podręczny pomocnik do salonu lub sypialni czarny. Wymiary stolika: wysokość 62cm, szerokość 55cm, głębokość 30cm. Konstrukcja z profili stalowych, malowana na czarny mat. Stolik jest solidny. Możliwość wyboru koloru/wzoru blatu.

Stolik boczny do sofy kanapy pomocniczy na laptopa “Compek”

295.00 
Wielofunkcyjny stoliczek pomocniczy o oryginalnej konstrukcji, dzięki której stolik można łatwo wsunąć pod kanapę czy łóżko i z powodzeniem zastosować jako dodatkową powierzchnię do pracy na laptopie lub po prostu zjeść na nim śniadanie. Konstrukcja stalowa spawana i szlifowana zapewnia dużą wytrzymałość i do tego jest bardzo stabilna. Blat wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej o grubości 18mm

Stolik nocny pomocnik industrialny dąb

360.00 
Stolik nocny, pomocnik do sypialni lub salonu wykonany w stylu industrialnym loft z blatem drewnianym dębowym Wymiary: Szerokość 40cm, Głębokość 30cm, Wysokość 62cm. Blat grubości 3 cm drewniany, dębowy olejowany. Konstrukcja stalowa malowana na czarny mat. Bardzo solidna. Noga może być po prawej stronie jak na zdjęciach lub na życzenie po lewej. Ten industrialny stolik nocny idealnie sprawdzi się w sypialni i zapewni miejsce na drobne rzeczy, które lubimy mieć blisko łóżka. Płaska stopa i konstrukcja na jednej nodze umożliwia w razie potrzeby łatwe wsuwanie pomocnika pod łóżko. Istnieje także możliwość dostosowania wymiarów według indywidualnych potrzeb.
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.