fbpx
Vatabi logo ostre

Praktyczne i trwałe konstrukcje stalowe


Realizujemy zlecenia na konstrukcje stalowe o różnym przeznaczeniu, takie jak stelaże pod meble czy konstrukcje budowlane. Przygotowując projekt, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta i funkcjonalność konstrukcji. Dopasowujemy wycenę do jego potrzeb i doradzamy w wyborze rodzaju konstrukcji, która nie tylko spełni swoje zadanie, ale będzie również współgrać z przestrzenią dookoła.


Wykonujemy  zarówno typowe konstrukcje stalowe, jak i mniej oczywiste realizacje. Szukamy rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych, które spełnią oczekiwania klienta i przyczynią się do zwiększenia komfortu w miejscu pracy, w domu lub biurze. 


Realizujemy także zlecenia na różnego typu konstrukcje budowlane. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Na każdym etapie współpracujemy z klientem. Łączymy doświadczenie z fachową obsługą.


Oprócz samych konstrukcji realizujemy kompletne projekty łącząc ze sobą metal, drewno i szkło. Wykonujemy gotowe regały do domu a także przemysłowe, różnego rodzaju rodzaju balustrady, poręcze, metalowe schody czy nawet ogrodzenia i bramy wjazdowe.

Na zdjęciu nasz autorski projekt na oryginalne ogrodzenie z bramą przesuwną w trakcie realizacji.


 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Sidebar
Start typing to see posts you are looking for.